Které půjčky dnes nabízí výhodné podmínky?

Vyznat se v dnešním širokém spektru finančních subjektů je pro běžného člověka naprosto nepředstavitelným úkolem. V případě, že se rozhodnete žádat o půjčku je ovšem takový rozhled opravdu potřeba, protože ne každá nabídka na trhu se dá považovat za výhodnou. Právě proto se určitě vyplatí začít hledat nějakou pomocnou ruku, která vás obsáhlým světem půjček dokáže efektivně provést a také vám doporučit to nejlepší.

Specializované internetové portály nabízejí online srovnání všech dostupných (a seriózních) nabídek, které se momentálně na trh vyskytují. Pomocí nich se tak můžete snadno dostat k finanční záplatě, jíž tak moc potřebujete. A jaké půjčky se dnes dají považovat za nejlepší? Na to se vám pokusíme odpovědět prostřednictvím tohoto článku.

Mezi jakými půjčkami v prvé řadě volíte?

  • bankovní půjčky
  • nebankovní půjčky

Základní rozdělení půjček nejspíš nikoho z vás nepřekvapí. Bankovní půjčky jsou stále poměrně žádanou službou, kterou vyhledává značné procento populace. Je však tato skutečnost oprávněná?

Pokud se rozhodně tímto směrem vydat, musíte počítat s tím, že existuje i poměrně vysoké procento, že vám s půjčkou vyhověno nebude. Podmínky bankovních společností jsou totiž opravdu striktní a hledící na mnoho faktorů s vámi spojených. Důležitou roli hraje zejména vaše úvěrová minulost nebo i výše měsíčních příjmů, které se vám pravidelně objevují na bankovním účtu.

Pokud potřebujete získat finance například k opravě vozu, která nedosahuje příliš vysokých částek, v bance s tím nemusíte pochodit. Mikropůjčky většinou nejsou specializací těchto institucí. A čas potřebný k vyřízení žádosti? Rozhodně nepočítejte s tím, že peníze dostanete ihned. Budete si na ně muset počkat docela dlouho, takže tato možnost se jako výhodná příliš nejeví.

Cesta vede přes nebankovní společnosti

Pojďme si výhody nebankovních společností ukázat na konkrétním příkladu. Taková půjčka od Zaplo je krátkodobá a disponuje individuálními podmínkami. První půjčka do 16 000 Kč je osvobozena od poplatků, je tedy dostupná zcela zdarma. Výše úvěru se pohybuje v rozmezích od 1 000 do 30 000 Kč, takže se pro vaše účely bude skvěle hodit. Vyřízení žádosti je velice rychlé, takže s penězi budete moci manipulovat prakticky okamžitě. Následně máte 7 až 30 dní na splacení, což je s ohlédnutím na výši úvěru dostačující.

Nebankovní společnosti a jejich podmínky jsou zkrátka jako ušité na míru pro běžného člověka a jeho problémy. Další oblíbenou společností, kterou jistě znáte z televizních reklam, je Zonky. To se pohybuje v oblasti půjček od lidí, kterým se přece jen splácí o něco příjemněji než vychytralým bankovním subjektům. Navíc si pomocí služby Zonky kalkulačka můžete snadno spočítat, jaké podmínky by se při jaké výši týkají vás jako konkrétní osoby.

Individuální přístup ke každému klientovi je skutečně zásadním stavebním kamenem, který vede ke spokojenosti obou zúčastněných stran.

Refinancování a konsolidace? Žádný problém

Zonky toho nabízí svým klientům ještě o mnoho víc než jen výhodné nebankovní půjčky. Samozřejmě je velkým bonusem také první půjčka zdarma nebo skutečnost, že peníze můžete mít za pár minut na účtě. Kromě toho ale také disponuje možností konsolidace půjček, čili sloučení více půjček do jedné. Tuto službu spoustu z vás jistě dokáže ocenit, protože výrazně ulehčí starosti, které jste dosud měli.

Neberte svět půjček na lehkou váhu a hledejte pomoc u společností, které tu jsou proto, aby lidem pomáhaly. Oproti těm, kterým jde pouze o vlastní obohacení, je to příjemná změna, co říkáte? Navštivte proto příslušné portály, kde se o zmíněných službách dozvíte ještě mnohem více.

Rozšířené vyhledání
Počet inzerátů
39193